Онлайн трансляция

Свернуть

Тиздән “ТНВ-Планета”да

ТНВ-Планета телепрограммасы

Дүш, 08 апр

Сиш, 09 апр

Чәр, 10 апр

Пән, 11 апр

Җом, 12 апр

Шим, 13 апр

Якш, 14 апр

Дүш, 15 апр

Кичә

Бүген

Иртәгә

Җом, 19 апр

Шим, 20 апр

Якш, 21 апр

Дүш, 22 апр

Сиш, 23 апр

Чәр, 24 апр

Пән, 25 апр

Җом, 26 апр

Шим, 27 апр

Якш, 28 апр

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:45

"Шаян хәлләр" 16+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:40

"Йөрәктән-йөрәккә" 16+

04:35

"Гаилә учагы" 16+

05:00

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:40

"Башваткыч" 12+

09:50

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Туган җир" 12+

12:05

"Йөрәктән-йөрәккә". РСФСРның халык артисты Айрат Арсланов турында телеочерк 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Заман көзгесе" 6+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Башваткыч" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

21:55

"Кызган казан" 6+

22:20

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Башваткыч" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". РСФСРның халык артисты Айрат Арсланов турында телеочерк 16+

04:20

"Башваткыч" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Җырлыйк әле!" 12+

09:30

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 16+

10:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Ком сәгате" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Җырлыйк әле!" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Халкым минем" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Ком сәгате" 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Җырлыйк әле!" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:05

"Ком сәгате" 16+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Азат Тимершәех турында телеочерк 16+

04:20

"Җырлыйк әле!" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

06:55

"Ураза гаете мөбарәк булсын! ". Галиев мәчетеннән турыдан-туры трансляция 6+

08:00

"Әй, мөселман, кыл гыйбадәт". Зөһрә Сәхәбиева җырлый 6+

08:30

"Йөрәктән-йөрәккә". РСФСРның халык артисты Айрат Арсланов турында телеочерк 16+

09:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

10:00

"Халкым минем" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Сөйләшергә вакыт" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

14:05

"Ураза гаете мөбарәк булсын! "

15:00

"Таян Аллага". Татарстанның халык артисты Зөһрә Сәхәбиева концерты 6+

16:30

"Ком сәгате". Ильяс Җиһаншин 16+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Мөселман дөньясының заманча музыкасы" 6+

20:00

"Гаилә учагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән-йөрәккә". РСФСРның халык артисты Айрат Арсланов турында телеочерк 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Гаилә учагы" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Шагыйрьләрдән дә шагыйрьрәк". Айрат Арсланов 16+

04:20

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

09:30

"Гаилә учагы" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Кызган казан" 6+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән-йөрәккә". Шагыйрь Зөлфәт турында телеочерк 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Сөйләшергә вакыт" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". Шагыйрь Зөлфәт турында телеочерк 16+

04:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Ком сәгате" 16+

09:30

"Нәсыйхәт" 16+

10:00

"Заман көзгесе" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Йөрәктән - йөрәккә". Гөлзада Сафиуллина турында телеочерк (субтитрлы) 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Нәсыйхәт" 16+

17:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Ком сәгате" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Туган җир" 12+

20:30

"Заман көзгесе" 6+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Кто мы татары?" 12+

21:55

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Ком сәгате" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Нәсыйхәт" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Йөрәктән - йөрәккә". Гөлзада Сафиуллина турында телеочерк (субтитрлы) 16+

02:00

"Заман көзгесе" 6+

02:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Аулак өйгә дәшкән егет". Татарстанның халык артисты Айдар Фәйзрахманов турында телеочерк 16+

04:20

"Ком сәгате" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Идрис Газиев тәкъдим итә. Габәши язмышы" 16+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

09:00

"Сөйләшергә вакыт" 16+

10:00

"Кайнар хит" 16+

11:00

"Башваткыч" 12+

12:05

"Җырлыйк әле!" 12+

13:05

"Җырларым-моңнарым тик сезнең өчен" 16+

15:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

17:15

"Казаннан казанга" 16+

17:45

"Халкым минем" 12+

18:15

"Башваткыч" 12+

19:05

"Җырлыйк әле!" 12+

20:00

"Адымнар" 16+

20:30

"Йөрәк җылысы". Филүс Каһиров концерты 16+

22:35

Т.Миңнуллин. "Дивана". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

00:50

Х.Ибраһимов. "Җизнәкәй". Уфа "Нур" татар дәүләт драма театры спектакле 16+

03:00

"Башваткыч" 12+

03:50

"Җырлыйк әле!" 12+

04:40

"Заман көзгесе" 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 16+

06:00

"Заман көзгесе" 6+

06:30

"Канун.Парламент. Җәмгыять"

07:00

"Адымнар" 16+

07:30

"Кто мы татары?" 12+

08:00

"Шаян хәлләр" 16+

09:00

"Йөрәктән-йөрәккә. Илтөзәр Мөхәммәтгалиев турында телеочерк 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:05

"Яшьләр тукталышы" 6+

12:35

"Халкым минем" 12+

13:00

"Гаилә учагы" 16+

13:30

"Эләктегезме?..". "Мунча ташы" татар эстрада театры спектакле 16+

17:15

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

18:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:05

"Ком сәгате" 16+

20:00

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

21:00

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

21:50

"Бергә булыйк! ". Азат Хәлимовның 60 яшьлек юбилей кичәсе 16+

23:50

"Ком сәгате" 16+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:45

"Шаян хәлләр" 16+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:40

"Йөрәктән-йөрәккә" 16+

04:35

"Гаилә учагы" 16+

05:00

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:40

"Башваткыч" 12+

09:50

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Туган җир" 12+

12:05

"Йөрәктән-йөрәккә. Илтөзәр Мөхәммәтгалиев турында телеочерк 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Заман көзгесе" 6+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Башваткыч" 12+

19:10

"Хыял = максат".Телесериал 16+

19:35

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

21:55

"Кызган казан" 6+

22:20

"Хыял = максат".Телесериал 16+

22:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Башваткыч" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә. Илтөзәр Мөхәммәтгалиев турында телеочерк 16+

04:20

"Башваткыч" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Җырлыйк әле!" 12+

09:30

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 16+

10:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Ком сәгате" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Җырлыйк әле!" 12+

19:10

"Хыял = максат".Телесериал 16+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Халкым минем" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Ком сәгате" 16+

22:15

"Хыял = максат".Телесериал 16+

22:35

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Җырлыйк әле!" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

10:00

"Халкым минем" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Сөйләшергә вакыт" 16+

13:05

Р.Миңнуллин, А. Бурина. "Каеннарым белән". Туймазы татар дәүләт драма театры спектакле (Р. Миңнуллин шигырләре буенча) 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Хыял = максат".Телесериал 16+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Гаилә учагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән-йөрәккә". Бату Мулюков турында телеочерк 16+

22:15

"Хыял = максат".Телесериал 16+

22:35

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Гаилә учагы" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". Ибраһим Нуруллин турында телеочерк 16+

04:20

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

09:30

"Гаилә учагы" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

19:10

"Хыял = максат".Телесериал 16+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Кызган казан" 6+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән-йөрәккә". Ибраһим Нуруллин турында телеочерк 16+

22:15

"Хыял = максат".Телесериал 16+

22:35

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Сөйләшергә вакыт" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Палитра". Бакый Урманче 16+

04:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Җәвәһирә Сәлахова җырлый" 6+

08:30

"Ком сәгате" 16+

09:30

"Нәсыйхәт" 16+

10:00

"Заман көзгесе" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Палитра". Бакый Урманче 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Нәсыйхәт" 16+

17:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Ком сәгате" 16+

19:10

"Хыял = максат".Телесериал 16+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Туган җир" 12+

20:30

"Заман көзгесе" 6+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Кто мы татары?" 12+

21:55

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

22:15

"Хыял = максат".Телесериал 16+

22:35

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Ком сәгате" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Нәсыйхәт" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Йөрәктән-йөрәккә". Бату Мулюков турында телеочерк 16+

02:00

"Заман көзгесе" 6+

02:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". ТАССРның атказанган сәнгать эшлеклесе Равил Тумашев турында телеочерк 16+

04:20

"Ком сәгате" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Идрис Газиев тәкъдим итә". "Сәйдәш театры" 16+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

09:00

"Сөйләшергә вакыт" 16+

10:00

"Кайнар хит" 16+

11:00

"Башваткыч" 12+

12:05

"Җырлыйк әле!" 12+

13:05

"Олы юл әйтте..." циклыннан "Алып калыр өмет". Айдар Фәйзрахманов җырларыннан концерт 16+

15:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

17:15

"Казаннан казанга" 16+

17:45

"Халкым минем" 12+

18:15

"Башваткыч" 12+

19:05

"Җырлыйк әле!" 12+

20:00

"Адымнар" 16+

20:30

"Ничек сезнең хәләрегез?". Татарстанның халык артисты Зәйнәб Фәрхетдинова концерты 16+

22:30

Ә.Баян. "Зәңгәр кыңгыраулар". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

00:45

Ш.Хөсәенов. "Зөбәйдә – адәм баласы". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

03:00

"Башваткыч" 12+

03:50

"Җырлыйк әле!" 12+

04:40

"Заман көзгесе" 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 16+

06:00

"Заман көзгесе" 6+

06:30

"Татар халык җырлары" 6+

07:00

"Адымнар" 16+

07:30

"Кто мы татары?" 12+

08:00

"Шаян хәлләр" 16+

09:00

"Йөрәктән-йөрәккә". ТАССРның атказанган сәнгать эшлеклесе Равил Тумашев турында телеочерк 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:05

"Яшьләр тукталышы" 6+

12:35

"Халкым минем" 12+

13:00

"Гаилә учагы" 16+

13:30

“Тагын килде язлар...” Татарстанның халык шагыйре Равил Фәйзуллинның юбилей кичәсе 16+

15:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:15

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

18:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:05

"Ком сәгате" 16+

20:00

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

21:00

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

21:50

Ф.Галиев. "Корт".Чаллы татар дәүләт драма театры спектакле 16+

23:50

"Ком сәгате" 16+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:45

"Шаян хәлләр" 16+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:40

"Йөрәктән-йөрәккә" 16+

04:35

"Гаилә учагы" 16+

05:00

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:40

"Башваткыч" 12+

09:50

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Родная земля" 12+

12:05

"Йөрәктән-йөрәккә. Марат Әмирханов турында телеочерк 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Заман көзгесе" 6+

17:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Харис Нигъмәтҗанов турында телеочерк 16+

17:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Башваткыч" 12+

19:10

"Хыял = максат".Телесериал 16+

19:35

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

21:55

"Кызган казан" 6+

22:20

"Хыял = максат".Телесериал 16+

22:35

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Башваткыч" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә. Марат Әмирханов турында телеочерк 16+

04:20

"Башваткыч" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Җырлыйк әле!" 12+

09:30

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 16+

10:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Ком сәгате" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Җырлыйк әле!" 12+

19:10

"Хыял = максат".Телесериал 16+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Халкым минем" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Ком сәгате" 16+

22:15

"Хыял = максат".Телесериал 16+

22:35

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Җырлыйк әле!" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Җаным тулы музыка". Харис Нигъмәтҗановның иҗат кичәсе 16+

04:20

"Җырлыйк әле!" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Йөрәктән-йөрәккә". Заһидулла һәм Фәрит Яруллиннар турында телеочерк 16+

09:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

10:00

"Халкым минем" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Сөйләшергә вакыт" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Хыял = максат".Телесериал 16+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Гаилә учагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Ася, Асечка, Асия". Татарстанның халык артисты Асия Галиева турында телеочерк 16+

22:15

"Хыял = максат".Телесериал 16+

22:35

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Гаилә учагы" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". Заһидулла һәм Фәрит Яруллиннар турында телеочерк 16+

04:20

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

09:30

"Гаилә учагы" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

19:10

"Хыял = максат".Телесериал 16+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Кызган казан" 6+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Галәм илчесеннән хәбәр бар". Габдулла Тукай турында телеочерк 16+

22:15

"Хыял = максат".Телесериал 16+

22:35

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Сөйләшергә вакыт" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Галәм илчесеннән хәбәр бар". Габдулла Тукай турында телеочерк 16+

04:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Ком сәгате" 16+

09:30

"Нәсыйхәт" 16+

10:00

"Заман көзгесе" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Татар сүзе" 12+

13:00

"И, туган тел..." Бөек татар шагыйре Габдулла Тукайның тууына 138 ел тулуга багышланган Шигърият бәйрәменнән турыдан-туры трансляция 6+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Нәсыйхәт" 16+

17:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Ком сәгате" 16+

19:10

"Хыял = максат".Телесериал 16+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Туган җир" 12+

20:30

"Заман көзгесе" 6+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Кто мы татары?" 12+

21:55

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

22:15

"Хыял = максат".Телесериал 16+

22:35

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Ком сәгате" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Нәсыйхәт" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Аклык турында җыр". Татарстанның халык артисты Зөһрә Сәхәбиева турында телеочерк 16+

02:00

"Заман көзгесе" 6+

02:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Ася, Асечка, Асия". Татарстанның халык артисты Асия Галиева турында телеочерк 16+

04:20

"Ком сәгате" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Аклык турында җыр". Татарстанның халык артисты Зөһрә Сәхәбиева турында телеочерк 16+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

09:00

"Сөйләшергә вакыт" 16+

10:00

"Кайнар хит" 16+

11:00

"Башваткыч" 12+

12:05

"Җырлыйк әле!" 12+

13:05

"Казанның кадерле кичләре". Татарстанның халык артисты Зөһрә Сәхәбиева концерты 12+

15:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

17:15

"Маршрутка". Илдус Габдрахманов 6+

17:45

"Халкым минем" 12+

18:15

"Башваткыч" 12+

19:05

"Җырлыйк әле!" 12+

20:00

"Адымнар" 16+

20:30

"По океану жизни". Концерт-посвящение народному артисту РСФСР и ТАССР Ренату Ибрагимову 12+

22:30

"Таз малай, әкиятче бабай – Хәли Җәләй". Татарстанның халык артисты Хәлим Җәләлов турында телеочерк 16+

01:10

"Казанның кадерле кичләре". Татарстанның халык артисты Зөһрә Сәхәбиева концерты 12+

03:00

"Башваткыч" 12+

03:50

"Җырлыйк әле!" 12+

04:40

"Заман көзгесе" 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 16+

06:00

"Заман көзгесе" 6+

06:30

"Канун.Парламент. Җәмгыять"16+

07:00

"Адымнар" 16+

07:30

"Кто мы татары?" 12+

08:00

"Шаян хәлләр" 16+

09:00

"Аклык турында җыр". Татарстанның халык артисты Зөһрә Сәхәбиева турында телеочерк 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:05

"Сәләт" 6+

12:35

"Халкым минем" 12+

13:00

"Гаилә учагы" 16+

13:30

"Татар сүзе". IV Халыкара телевизион нәфис сүз бәйгесенең гала-концерты 6+

15:35

"Өзелеп җырлый торган җыр булса". Татарстанның халык артисты Рафаэль Ильясов концерты 6+

17:15

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

18:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:05

"Ком сәгате" 16+

20:00

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

21:00

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

21:50

З.Хәким. "Күрәзәче". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

23:25

Х.Вахит. "Кияүләр". Минзәлә татар дәүләт драма һәм комедия театры спектакле 16+

23:50

"Ком сәгате" 16+