Онлайн трансляция

Свернуть

ТНВ-Планета телепрограммасы

Дүш, 29 Июн

Сиш, 30 Июн

Чәр, 01 Июл

Пән, 02 Июл

Җом, 03 Июл

Шим, 04 Июл

Якш, 05 Июл

Дүш, 06 Июл

Сиш, 07 Июл

Чәр, 08 Июл

Кичә

Бүген

Иртәгә

Якш, 12 Июл

Дүш, 13 Июл

Сиш, 14 Июл

Чәр, 15 Июл

Пән, 16 Июл

Җом, 17 Июл

Шим, 18 Июл

Якш, 19 Июл

00:40

"Tатарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

02:50

"Яшәү- мизгел". Татарстанның халык артисты Нәфкатъ Нигъмәтуллин концерты 6+

05:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Гөлзада Сафиуллина турында телеочерк (субтитрлы) 6+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

08:05

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

10:05

"Башваткыч" 6+

11:00

"Татарлар" 12+

11:30

"Тамчы-шоу" (субтитрлы) 6+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

13:05

"Үткәннәр сагындыра" 6+

13:30

"Йолдызлык" мизгелләре" 6+

14:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:15

"Ач, шигърият, серләреңне" 6+

15:45

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

19:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

19:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

23:00

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 12+

23:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Тамчы-шоу" (субтитрлы) 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

02:50

"Караоке татарча" 6+

03:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Башваткыч" 6+

05:05

"Йөрәктән - йөрәккә". Риф Гатауллин турында телеочерк (субтитрлы) 6+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

08:05

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Мин" (субтитрлы) 12+

10:10

"Җырлыйк әле!" 6+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Халкым минем" 12+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

13:05

"Үткәннәр сагындыра" 6+

13:25

"Ватандашлар" 6+

14:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:15

"Ач, шигърият, серләреңне" 6+

15:45

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

19:00

"Калеб" 6+

19:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

23:00

"Мин" (субтитрлы) 12+

23:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Халкым минем" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

02:50

"Караоке татарча" 6+

03:00

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 12+

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Җырлыйк әле!" 6+

05:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Мөнир Якупов турында телеочерк 6+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

08:05

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Юлчы" (субтитрлы) 6+

10:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Туган җир" 12+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

13:30

"Юлчы" (субтитрлы) 6+

14:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:15

"Ач, шигърият, серләреңне" 6+

15:45

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

19:00

"Калеб" 6+

19:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

23:00

"Нәсыйхәт" 6+

23:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Туган җир" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

02:50

"Караоке татарча" 6+

03:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Ком сәгате" 6+

05:00

"Дала буйлап җил исә". Татарстанның халык язучысы Рабит Батулла турында телеочерк 6+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

08:05

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Ватандашлар" 6+

10:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Яшьләр тукталышы" 12+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

13:05

"Үткәннәр сагындыра" 6+

13:30

"Автомобиль" 12+

14:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:15

"Ач, шигърият, серләреңне" 6+

15:45

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

19:00

"Калеб" 6+

19:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

23:00

"Юлчы" (субтитрлы) 6+

23:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Яшьләр тукталышы" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

02:50

"Караоке татарча" 6+

03:00

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 12+

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 12+

05:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Марсель Әхмәтҗанов турында телеочерк (субтитрлы) 6+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

08:05

"Нәсыйхәт" 6+

08:30

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Автомобиль" 12+

10:10

"Ком сәгате" 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Нәсыйхәт" 6+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

13:00

"Язмышым җырларымда". Алсу Хәбибуллина концерты 6+

14:30

"Нәсыйхәт" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:15

"Ач, шигърият, серләреңне" 6+

15:45

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

19:00

"Калеб" 6+

19:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Туган җир" 12+

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

23:00

"Шаян хәлләр" 12+

23:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Йолдызлык мизгелләре" 6+

00:45

"Татарлар" 12+

01:10

"Яшик әле дөньяны яратып". Ильвина концерты 12+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

03:40

"Нәсыйхәт" 6+

04:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 12+

05:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Әсхәт Хисмәт турында телеочерк (субтитрлы) 6+

06:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Риф Гатауллин турында телеочерк (субтитрлы) 6+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 6+

09:00

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 12+

10:00

"Кайнар хит" 12+

11:00

"Башваткыч" 6+

11:55

"Җырлыйк әле!" 6+

12:55

"Пар алма". Илназ Баһ һәм Гүзәл Идрисова концерты 6+

14:45

"Шаян хәлләр" 12+

15:30

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 12+

16:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 6+

18:15

"Мин" (субтитрлы) 12+

18:45

"Халкым минем" 12+

19:15

"Башваткыч" 6+

20:05

"Җырлыйк әле!" 6+

21:00

"Күрешергә вакыт табыйк". ИлСаф концерты 12+

22:40

Р.Галиев. "Кадер кичәсе". Т.Миңнуллин исемендәге Түбән Кама татар дәүләт драма театры спектакле 12+

00:50

"Хатын + ир". Ләйсән Гимаева һәм Булат Бәйрәмов концерты 12+

02:30

"Шаян хәлләр" 12+

03:10

"Башваткыч" 6+

04:00

"Җырлыйк әле!" 6+

04:50

"Юлчы" (субтитрлы) 6+

05:05

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

05:30

"Нәсыйхәт" 6+

06:00

"Татарлар" 12+

06:30

"Шаян хәлләр" 12+

06:50

"Җырлар һәм чорлар". Татарстанның атказанган артисты Айгөл Бариева концерты 6+

08:40

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 12+

09:45

"Яшьләр тукталышы" 12+

10:15

"Мин" (субтитрлы) 12+

10:45

"Йолдызлык мизгелләре" 6+

11:10

"Тамчы-шоу" (субтитрлы) 6+

11:35

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:00

"Автомобиль" 12+

12:30

"Халкым минем" 12+

13:00

"Татарлар" 12+

13:30

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

14:00

Татарстанның халык артисты Асаф Вәлиевнең юбилей концерты 6+

16:25

"Нәсыйхәт" 6+

16:55

"Юлчы" (субтитрлы) 6+

17:25

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 12+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:15

"Ком сәгате" 12+

20:10

"Юл үткәндә". Булат Нигъмәтуллин концерты 6+

21:50

"Сөю көтә йөрәк". Телевизион нәфис фильм 12+

23:20

"Халкым минем" 12+

23:45

"Ком сәгате" 12+

00:40

"Tатарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

02:50

Татарстанның атказанган артисты Эльмира Кәлимуллина концерты 6+

05:20

"Шаян хәлләр" 12+

06:00

"Сәхнә күрке - сүз". Татарстанның халык артисты Рәшит Сабиров турында телеочерк 6+

07:00

"Яңалыклар" 12+

07:15

"Очрашу минутлары". Гөлдания Хәйруллина концерты 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

10:05

"Башваткыч" 6+

11:00

"Татарлар" 12+

11:30

"Тамчы-шоу" (субтитрлы) 6+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

13:05

"Сәхнә күрке - сүз". Татарстанның халык артисты Рәшит Сабиров турында телеочерк 6+

14:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:25

"Яңа сулыш". Айдар Галимов концерты 6+

17:10

"Шаян хәлләр" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

19:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

19:35

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

23:00

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 12+

23:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Тамчы-шоу" (субтитрлы) 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Адәм белән Һава" йолдызлары. Концерт 12+

03:10

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

03:35

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Башваткыч" 6+

05:05

"Сәхнә күрке - сүз". Татарстанның халык артисты Рәшит Сабиров турында телеочерк 6+

06:00

"Кыр казлары артыннан". Мәсгүт Имашев турында телеочерк 6+

07:00

"Яңалыклар" 12+

07:15

"Дөнья буйлап сәяхәт". Данир Сабиров концерты 12+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Мин" (субтитрлы) 12+

10:10

"Җырлыйк әле!" 6+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Халкым минем" 12+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

13:05

"Кыр казлары артыннан". Мәсгүт Имашев турында телеочерк 6+

14:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:25

Рөстәм Асаев һәм "Казан нуры"халык уен кораллары оркестры концерты 6+ 2020-07-07 17:30:00 "Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

19:05

"Калеб" 6+

19:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

23:00

"Мин" (субтитрлы) 12+

23:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Халкым минем" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"20 ел бергә". Алсу Әбелханова концерты 6+

03:00

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 12+

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Җырлыйк әле!" 6+

05:00

"Кыр казлары артыннан". Мәсгүт Имашев турында телеочерк 6+

06:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның халык артисты Рафаэль Сәхәбиев турында телеочерк (субтитрлы) 6+

07:00

"Яңалыклар" 12+

07:15

"Җанымда яз булып кал әле". Эльмира Җәлилованың иҗат кичәсе 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Юлчы" (субтитрлы) 6+

10:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Туган җир" 12+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

13:05

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның халык артисты Рафаэль Сәхәбиев турында телеочерк (субтитрлы) 6+

14:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:25

"Әниләр һәм бәбиләр". Концерт 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

19:05

"Калеб" 6+

19:40

"Җан җылысы". Шамил Шәрипов җырлары 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

23:00

"Нәсыйхәт" 6+

23:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Туган җир" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Яшик әле дөньяны яратып". Ильвина концерты 12+

03:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Ком сәгате" 6+

05:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның халык артисты Рафаэль Сәхәбиев турында телеочерк (субтитрлы) 6+

06:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Фирдәвес Әхтәмова турында телеочерк (субтитрлы) 6+

07:00

"Яңалыклар" 12+

07:15

"Хатын + ир". Ләйсән Гимаева һәм Булат Бәйрәмов концерты 12+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Ватандашлар" 6+

10:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Яшьләр тукталышы" 12+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

13:05

"Үткәннәр сагындыра" 6+

13:30

"Автомобиль" 12+

14:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:25

"Егет чак, җырлар чак". Татарстанның атказанган артисты Рөстәм Закировның юбилей кичәсе 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

19:05

"Калеб" 6+

19:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

23:00

"Юлчы" (субтитрлы) 6+

23:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Яшьләр тукталышы" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Узып барышлый". Гөлнара Сабирова җырларыннан концерт 6+

03:00

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 12+

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 12+

05:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Фирдәвес Әхтәмова турында телеочерк (субтитрлы) 6+

06:00

"Язгы гөлем". ИлСаф концерты 12+

07:00

"Яңалыклар" 12+

07:15

"Җырларымны сезгә юлладым". Бәширә Насыйрова концерты 6+

08:30

"Нәсыйхәт" 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Автомобиль" 12+

10:10

"Ком сәгате" 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Нәсыйхәт" 6+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

13:00

"Сорама хәлләремне". Алсу Әбелханова концерты 6+

14:30

"Нәсыйхәт" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:25

"Казанның кадерле кичләре". Татарстанның халык артисты Зөһрә Сәхәбиева концерты 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

19:05

"Калеб" 6+

19:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Туган җир" 12+

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

23:00

"Шаян хәлләр" 12+

23:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Йолдызлык мизгелләре" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:10

"Мин – Буран кызы". Хәмдүнә Тимергалиеваның юбилей кичәсе 6+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

03:40

"Нәсыйхәт" 6+

04:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 12+

05:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Марсель Галиев турында телеочерк (субтитрлы) 6+

06:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Шамил Бариев турында телеочерк (субтитрлы) 6+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 6+

09:00

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 12+

10:00

"Кайнар хит" 12+

11:00

"Башваткыч" 6+

11:55

"Җырлыйк әле!" 6+

12:55

"Олы юл әйтте..." циклыннан "Борчылма...". Айдар Фәйзрахманов җырларыннан концерт 6+

14:50

"Шаян хәлләр" 12+

15:30

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 12+

16:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 6+

18:15

"Мин" (субтитрлы) 12+

18:45

"Халкым минем" 12+

19:15

"Башваткыч" 6+

20:05

"Җырлыйк әле!" 6+

21:00

"Яратып яшик". Раяз Фасихов концерты 12+

23:05

Н.Исәнбәт. "Гөлҗамал". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 12+

01:25

"Җырлар һәм чорлар". Татарстанның атказанган артисты Айгөл Бариева концерты 6+

03:00

"Башваткыч" 6+

03:50

"Җырлыйк әле!" 6+

04:40

"Юлчы" (субтитрлы) 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 6+

06:00

"Татарлар" 12+

06:30

"Янар чәчәк". Мирсәет Яруллин турында телеочерк 6+

07:30

"Яратам". Гөлнара Габидуллина концерты 6+

08:40

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 12+

09:45

"Яшьләр тукталышы" 12+

10:15

"Мин" (субтитрлы) 12+

10:45

"Йолдызлык мизгелләре" 6+

11:10

"Тамчы-шоу" (субтитрлы) 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:00

"Автомобиль" 12+

12:30

"Халкым минем" 12+

13:00

"Татарлар" 12+

13:30

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

14:00

"Бәйрәмнең дә бәйрәме" 6+

14:30

"Янар чәчәк". Мирсәет Яруллин турында телеочерк 6+

15:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

16:25

"Нәсыйхәт" 6+

16:55

"Юлчы" (субтитрлы) 6+

17:25

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 12+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:15

"Ком сәгате" 12+

20:10

"Гомер китабы". Лилия Муллагалиева концерты 6+

22:50

"Шаян хәлләр" 12+

23:20

"Халкым минем" 12+

23:45

"Ком сәгате" 12+

00:40

"Tатарлар" 12+

01:05

Р.Киньябаев. "Гүргә керер сер иде..." Уфа "Нур" татар дәүләт драма театры спектакле 12+

03:35

"Җырлыйм туган якта". Илгиз Закировның иҗат кичәсе 12+

05:30

"Шаян хәлләр" 12+

06:00

"Бәхетем башкаласы". Концерт 6+

07:00

"Яңалыклар" 12+

07:15

"Бул гына". Айгөл Бариева концерты 12+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

10:05

"Башваткыч" 6+

11:00

"Татарлар" 12+

11:30

"Тамчы-шоу" (субтитрлы) 6+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

13:05

"Бәхетем башкаласы". Концерт 6+

14:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:25

"Гомернең онытылмас кичләре". Әлфия Авзалова 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

19:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

19:35

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

23:00

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 12+

23:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Тамчы-шоу" (субтитрлы) 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Гомернең онытылмас кичләре". Әлфия Авзалова 6+

03:10

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

03:35

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Башваткыч" 6+

05:05

"Бәхетем башкаласы". Концерт 6+

06:00

"Гөлнарага дүрт кияү". Гөлнара Габидуллина концерты 6+

07:00

"Яңалыклар" 12+

07:15

"Кабатлана язлар". Марсель Вәгыйзов концерты 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Мин" (субтитрлы) 12+

10:10

"Җырлыйк әле!" 6+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Халкым минем" 12+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

13:05

"Ай нурында тулган моң". Римма Ибраһимова турында телеочерк 6+

14:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:25

"Гөлсирингә өч кияү". Гөлсирин Абдуллина концерты 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

19:05

"Калеб" 6+

19:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

23:00

"Мин" (субтитрлы) 12+

23:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Халкым минем" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Гөлсирингә өч кияү". Гөлсирин Абдуллина концерты 6+

03:00

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 12+

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Җырлыйк әле!" 6+

05:00

"Ай нурында тулган моң". Римма Ибраһимова турында телеочерк 6+

06:00

"Җырлап яшим". Ринат Ибраһимов җырлый 6+

07:00

"Яңалыклар" 12+

07:15

"Шаян хәлләр" 12+

08:00

"Яшик әле бу дөньяда" Римма Ибраһимова концерты 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Юлчы" 6+

10:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Туган җир" 12+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

13:05

"Керәшен чичәне". Татарстанның халык язучысы Гәрәй Рәхим турында телеочерк 6+

14:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:25

"Яшьлегем сукмагы". Алинә Сафиуллина концерты 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

19:05

"Калеб" 6+

19:40

Римма Ибраһимова җырлый 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

23:00

"Нәсыйхәт" 6+

23:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Туган җир" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Гомер бәйрәме". Татарстанның халык артисты Гөлзада Сафиуллинаның юбилей кичәсе 6+

03:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Ком сәгате" 6+

05:00

"Керәшен чичәне". Татарстанның халык язучысы Гәрәй Рәхим турында телеочерк 6+

06:00

"Сайра, сайра син, сандугач!". Татарстанның халык артисты Хәмдүнә Тимергалиеваның иҗат кичәсе 6+

07:00

"Яңалыклар" 12+

07:15

"Күңел күзләре". Закир Шаһбанның юбилей концерты 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Ватандашлар" 6+

10:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Яшьләр тукталышы" 12+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

13:05

"Йөрәктән-йөрәккә". Рамил Курамшин турында телеочерк 6+

14:00

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:25

"Җаным җырда". Фердинанд Сәлахов концерты 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

19:05

"Калеб" 6+

19:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

23:00

"Юлчы" (субтитрлы) 6+

23:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Яшьләр тукталышы" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Улым". Гүзәл Уразова һәм Илдар Хәкимов концерты 6+

03:20

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 12+

03:45

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 12+

05:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Әмирхан Еники турында телеочерк (субтитрлы) 6+

06:00

"Безнең җыр". Асылъяр концерты 6+

07:00

"Яңалыклар" 12+

07:15

"Үзем тапкан бәхет". ИлГәрәй концерты 6+

08:30

"Нәсыйхәт" 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Автомобиль" 12+

10:10

"Ком сәгате" 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Нәсыйхәт" 6+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

13:00

"Язмышым җырларымда". Алсу Хәбибуллина концерты 12+

14:30

"Нәсыйхәт" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:25

"Туктама, йөрәк!". Фирдүс Тямаев концерты 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

19:05

"Tatarstan today. Дөньяга ачык" 6+

19:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Туган җир" 12+

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:20

"Тыелган мәхәббәт". Телесериал 12+

23:00

"Шаян хәлләр" 12+

23:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Йолдызлык мизгелләре" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:10

"Казан"бию ансамбле концерты 6+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

03:40

"Нәсыйхәт" 6+

04:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 12+

05:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Зөбәйдә Яхина турында телеочерк (субтитрлы) 6+

06:00

"Йолдызлар сибәрбез юлларга". Марсель Иванов җырларыннан концерт 6+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 6+

09:00

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 12+

10:00

"Кайнар хит" 12+

11:00

"Башваткыч" 6+

11:55

"Җырлыйк әле!" 6+

12:55

"Сабантуенда". Концерт-тамаша 6+

15:00

"Әдәби хәзинә" 12+

15:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

16:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 6+

18:15

"Мин" (субтитрлы) 12+

18:45

"Халкым минем" 12+

19:15

"Башваткыч" 6+

20:05

"Җырлыйк әле!" 6+

21:00

"Гармунчы". Татарстанның атказанган артисты Наил Сәгъдиевнең иҗат кичәсе 6+

23:10

О.Памук. "Минем исемем Кызыл". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектале 12+

01:45

"Җырлап яшик, туганнарым!". Татарстанның халык артисты Георгий Ибушев концерты 6+

03:00

"Башваткыч" 6+

03:50

"Җырлыйк әле!" 6+

04:40

"Юлчы" (субтитрлы) 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 6+

06:00

"Татарлар" 12+

06:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

07:00

"Оч син, җырым". Булат һәм Дилә Нигъмәтуллиннар концерты 6+

08:40

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 12+

09:45

"Яшьләр тукталышы" 12+

10:15

"Мин" (субтитрлы) 12+

10:45

"Йолдызлык мизгелләре" 6+

11:10

"Тамчы-шоу" (субтитрлы) 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:00

"Автомобиль" 12+

12:30

"Халкым минем" 12+

13:00

"Татарлар" 12+

13:30

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 12+

14:00

И.Зәйниев. "Люстра". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 12+

16:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 6+

16:25

"Нәсыйхәт" 6+

16:55

"Юлчы" (субтитрлы) 6+

17:25

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 12+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:15

"Ком сәгате" 12+

20:10

"Эләктегезме?..". "Мунча ташы" татар эстрада театры спектакле 12+

23:20

"Халкым минем" 12+

23:45

"Ком сәгате" 12+