Онлайн трансляция

Свернуть

Скоро на ТНВ-Планета

Телепрограмма ТНВ-Планета

Пн, 14 Окт

Вт, 15 Окт

Ср, 16 Окт

Чт, 17 Окт

Пт, 18 Окт

Сб, 19 Окт

Вс, 20 Окт

Вчера

Сегодня

Завтра

Чт, 24 Окт

Пт, 25 Окт

Сб, 26 Окт

Вс, 27 Окт

Пн, 28 Окт

Вт, 29 Окт

Ср, 30 Окт

Чт, 31 Окт

Пт, 01 Ноя

Сб, 02 Ноя

Вс, 03 Ноя

00:40

"Tатарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

02:50

"Көзге моңнар". Концерт 6+

04:35

"Рәхәтләнеп яшик әле". Концерт 6+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

08:05

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Яраланган йөрәкләр". Телесериал 12+

10:05

"Башваткыч" 6+

11:00

"Татарлар" 12+

11:30

"Тамчы-шоу" 6+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Төн патшабикәсе". Телесериал 12+

13:10

"Караоке татарча" 6+

13:25

"Йолдызлык" мизгелләре" 6+

14:00

"Джон Тородның Азия буйлап сәяхәте". Документаль фильм 6+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:15

"Халык җырлары" 6+

15:45

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Яраланган йөрәкләр". Телесериал 12+

19:00

Хоккей. КХЛ чемпионаты. "Ак Барс" (Казан) - "Автомобилист" (Екатеринбург). Трансляция Казаннан 6+

21:30

"Яңалыклар" 12+

21:50

"Татарлар" 12+

22:20

"Яраланган йөрәкләр". Телесериал 12+

23:05

"Төн патшабикәсе". Телесериал 12+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

02:50

"Караоке татарча" 6+

03:00

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Башваткыч" 6+

05:05

"Йөрәктән - йөрәккә". Клара Хәйретдинова турында телеочерк 6+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

08:05

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Яраланган йөрәкләр". Телесериал 12+

10:10

"Җырлыйк әле!" 6+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Халкым минем" 12+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Төн патшабикәсе". Телесериал 12+

13:10

"Караоке татарча" 6+

13:25

"Ватандашлар" 6+

14:00

"Джон Тородның Азия буйлап сәяхәте". Документаль фильм 6+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:15

"Халык җырлары" 6+

15:45

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Яраланган йөрәкләр". Телесериал 12+

19:15

"Төн патшабикәсе". Телесериал 12+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:20

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:05

"Яраланган йөрәкләр". Телесериал 12+

22:50

"Төн патшабикәсе". Телесериал 12+

23:35

"Аулак өй" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Халкым минем" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

02:50

"Караоке татарча" 6+

03:00

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Җырлыйк әле!" 6+

05:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Рамил Курамшин турында телеочерк 6+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

08:05

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Яраланган йөрәкләр". Телесериал 12+

10:15

"Әй, язмыш, язмыш..." 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Татар халык җырлары" 6+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Төн патшабикәсе". Телесериал 12+

13:10

"Караоке татарча" 6+

13:25

"Юлчы" 6+

14:00

"Джон Тородның Азия буйлап сәяхәте". Документаль фильм 6+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:15

"Халык җырлары" 6+

15:45

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Яраланган йөрәкләр". Телесериал 12+

19:15

"Төн патшабикәсе". Телесериал 12+

20:05

"Татарлар" 12+

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:20

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:05

"Яраланган йөрәкләр". Телесериал 12+

22:50

"Төн патшабикәсе". Телесериал 12+

23:35

"Аулак өй" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Татар халык җырлары" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

02:50

"Караоке татарча" 6+

03:00

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Әй, язмыш, язмыш..." 12+

05:00

"Нечкә билле Зиләйлүкнең җырлары". Татарстанның халык артисты Зилә Сөнгатуллина турында телеочерк 6+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

08:05

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Яраланган йөрәкләр". Телесериал 12+

10:10

"Сәхнәдәш" 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Яшьләр тукталышы" 12+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Төн патшабикәсе". Телесериал 12+

13:10

"Караоке татарча" 6+

13:25

"Әдәби хәзинә" 12+

14:00

"Джон Тородның Азия буйлап сәяхәте". Документаль фильм 6+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:15

"Халык җырлары" 6+

15:45

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Яраланган йөрәкләр". Телесериал 12+

19:00

Хоккей. КХЛ чемпионаты. "Ак Барс" (Казан) - "Йокерит" (Хельсинки). Трансляция Казаннан 6+

21:30

"Яңалыклар" 12+

21:50

"Татарлар" 12+

22:20

"Яраланган йөрәкләр". Телесериал 12+

23:05

"Төн патшабикәсе". Телесериал 12+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Яшьләр тукталышы" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

02:50

"Караоке татарча" 6+

03:00

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Сәхнәдәш" 12+

05:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Роберт Миңнуллин турында телеочерк 6+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

08:05

"Нәсыйхәт" 6+

08:30

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яңалыклар" 12+

09:25

"Яраланган йөрәкләр". Телесериал 12+

10:10

"Ком сәгате" 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Адәм белән Һава" 6+

12:00

"Яңалыклар" 12+

12:20

"Төн патшабикәсе". Телесериал 12+

13:10

"Күңел - җыру". Георгий Ибушев турында телеочерк 6+

14:00

"Нәсыйхәт" 6+

14:30

"Аулак өй" 6+

15:00

"Яңалыклар" 12+

15:15

"Халык җырлары" 6+

15:45

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Яраланган йөрәкләр". Телесериал 12+

19:15

"Төн патшабикәсе". Телесериал 12+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Туган җир" 12+

21:00

"Яңалыклар" 12+

21:20

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:05

"Яраланган йөрәкләр". Телесериал 12+

22:50

"Төн патшабикәсе". Телесериал 12+

23:35

"Аулак өй" 6+

00:00

"Яңалыклар" 12+

00:15

"Адәм белән Һава" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:10

И.Абдуллин. "Тиле яшьлек". Туймазы татар дәүләт драма театры спектакле 12+

03:40

"Нәсыйхәт" 6+

04:10

"Ком сәгате" 12+

05:00

"Күңел - җыру". Георгий Ибушев турында телеочерк 6+

06:00

"Мин яратам сезне". Татарстанның халык шагыйре Роберт Миңнуллинның иҗат кичәсе 12+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 6+

09:00

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 12+

10:00

"Кайнар хит" 12+

11:00

"Башваткыч" 6+

11:50

"Җырлыйк әле!" 6+

12:50

"Гомер юлы". Резидә Шәрәфиева концерты 6+

14:00

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 12+

14:30

Хоккей. КХЛ чемпионаты. "Салават Юлаев" (Уфа) - "Ак Барс" (Казан). Трансляция Уфадан 6+

17:00

"Сәхнәдәш" 12+

18:00

"Мин" 12+

Основная цель проекта, безусловно, внешнее, а, главное, внутренне преображение женщин. В этом проекте может участвовать каждый, кто хочет изменить не только себя, но и свое мировоззрение, жизнь в целом.

18:45

"Адәм белән Һава" 6+

19:15

"Башваткыч" 6+

20:05

"Җырлыйк әле!" 6+

21:00

"Адымнар" 12+

21:30

"Болгар радиосы" концерты 6+

22:00

М.Кәрим. "Кыз урлау". М.Гафури исемендәге башкорт дәүләт драма театры спектакле 12+

00:05

"Җанымда яз булып кал әле". Эльмира Җәлилованың иҗат кичәсе 6+

01:55

"Яратам". Гөлнара Габидуллина концерты 6+

03:00

"Башваткыч" 6+

03:50

"Җырлыйк әле!" 6+

04:40

"Юлчы" 6+

05:05

"Адәм белән Һава" 6+

05:30

"Нәсыйхәт" 6+

06:00

"Татарлар" 12+

06:30

"Чатыртау моңнары". Шагыйрь Рөстәм Зәкуанов җырлары 12+

09:20

"Адәм белән Һава" 6+

09:45

"Яшьләр тукталышы" 12+

10:15

"Мин" 12+

Основная цель проекта, безусловно, внешнее, а, главное, внутренне преображение женщин. В этом проекте может участвовать каждый, кто хочет изменить не только себя, но и свое мировоззрение, жизнь в целом.

10:45

"Йолдызлык мизгелләре" 6+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:35

"Әстерханнан сәлам!". Концерт 6+

12:30

"Халкым минем" 12+

13:00

"Татарлар" 12+

13:30

"Әдәби хәзинә" 12+

14:00

М.Кәрим."Озын-озак балачак". М.Гафури исемендәге башкорт дәүләт академия театры спектакле 6+

16:20

"Нәсыйхәт" 6+

16:50

"Юлчы" 6+

17:20

"Әй, язмыш, язмыш..." 12+

18:15

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Ком сәгате" 12+

20:05

"Күңелемдә яз..." Георгий Ибушев концерты 6+

21:25

З.Хәким."Мылтык". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 12+

23:20

"Халкым минем" 12+

23:45

"Ком сәгате" 12+

00:40

"Tатарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 6+

02:50

"Бәхет ачкычы". Булат һәм Дилә Нигъмәтуллиннар концерты 6+

04:50

"Җиде язмыш". Фирүзә Сибгатуллина концерты 6+

06:00

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

08:05

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яналыклар" 12+

09:25

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

10:05

"Башваткыч" 6+

11:00

"Татарлар" 12+

11:30

"Тамчы-шоу" 6+

12:00

"Яналыклар" 12+

12:20

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

13:10

"Караоке татарча" 6+

13:25

"Йолдызлык" мизгеллэре" 6+

14:00

"Джон Тороднын Азия буйлап сэяхэте". Документаль фильм 6+

14:30

"Аулак ой" 6+

15:00

"Яналыклар" 12+

15:15

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

17:00

Хоккей. КХЛ чемпионаты. "Автомобилист" (Екатеринбург) -"Ак Барс" (Казан). Трансляция Екатеринбургтан 6+

19:30

"Синен янга килэм". Алсу Эбелханова концерты 6+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яналыклар" 12+

21:20

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:05

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

22:05

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

22:50

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

23:35

"Аулак ой" 6+

00:00

"Яналыклар" 12+

00:00

"Яналыклар" 12+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

02:50

"Караоке татарча" 6+

03:00

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Башваткыч" 6+

05:05

"Йорэктэн - йорэккэ". Хэй Вахитов турында телеочерк 6+

06:00

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

08:05

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яналыклар" 12+

09:25

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

10:10

"Жырлыйк эле!" 6+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Халкым минем" 12+

12:00

"Яналыклар" 12+

12:20

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

13:10

"Караоке татарча" 6+

13:25

"Ватандашлар" 6+

14:00

"Джон Тороднын Азия буйлап сэяхэте". Документаль фильм 6+

14:30

"Аулак ой" 6+

15:00

"Яналыклар" 12+

15:15

"Татар халык жырлары" 6+

15:45

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яналыклар" 12+

18:20

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

19:15

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яналыклар" 12+

21:20

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:50

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

23:35

"Аулак ой" 6+

00:15

"Халкым минем" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

02:50

"Караоке татарча" 6+

03:00

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Жырлыйк эле!" 6+

05:00

"Йорэктэн - йорэккэ". Бакый Урманче турында телеочерк 6+

06:00

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

08:05

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яналыклар" 12+

09:25

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

10:15

"Эй, язмыш, язмыш..." 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Туган жир" 12+

12:00

"Яналыклар" 12+

12:20

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

13:10

"Караоке татарча" 6+

13:25

"Юлчы" 6+

14:00

"Джон Тороднын Азия буйлап сэяхэте". Документаль фильм 6+

14:30

"Аулак ой" 6+

15:00

"Яналыклар" 12+

15:15

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

17:00

Хоккей. КХЛ чемпионаты. "Металлург" (Магнитогорский) -"Ак Барс" (Казан). Трансляция Магнитогорскийдан 6+

19:30

"Кояшларын белэн кил син мина". Резеда Галимова концерты 6+

20:05

"Татарлар" 12+

21:00

"Яналыклар" 12+

21:20

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:05

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

22:50

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

23:35

"Аулак ой" 6+

00:00

"Яналыклар" 12+

00:15

"Туган жир" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

12:00

"Яналыклар" 12+

12:20

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

13:10

"Караоке татарча" 6+

13:25

"Эдэби хэзинэ" 12+

14:00

"Джон Тороднын Азия буйлап сэяхэте". Документаль фильм 6+

14:30

"Аулак ой" 6+

15:00

"Яналыклар" 12+

15:15

"Татар халык жырлары" 6+

15:45

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яналыклар" 12+

18:20

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

19:15

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яналыклар" 12+

21:20

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:05

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

22:50

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

23:35

"Аулак ой" 6+

00:00

"Яналыклар" 12+

00:15

"Яшьлэр тукталышы" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

02:50

"Караоке татарча" 6+

03:00

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Сэхнэдэш" 12+

05:00

"Йорэктэн-йорэккэ". Нурихан Фэттах турында телеочерк 6+

06:00

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

08:05

"Нэсыйхэт" 6+

08:30

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яналыклар" 12+

09:25

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

10:10

"Ком сэгате" 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Адэм белэн Һава" 6+

12:00

"Яналыклар" 12+

12:20

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

13:10

"Йорэктэн-йорэккэ". Нурихан Фэттах 6+

14:00

"Нэсыйхэт" 6+

14:30

"Аулак ой" 6+

15:00

"Яналыклар" 12+

15:15

"Татар халык жырлары" 6+

15:45

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яналыклар" 12+

18:20

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

19:15

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Туган жир" 12+

21:00

"Яналыклар" 12+

21:20

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

22:05

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

22:50

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

23:35

"Аулак ой" 6+

00:00

"Яналыклар" 12+

00:15

"Адэм белэн Һава" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:10

К.Тинчурин. "Зэнгэр шэл". Г.Камал исемендэге татар дэулэт академия театры спектакле 12+

03:40

"Нэсыйхэт" 6+

04:10

"Ком сэгате" 12+

05:00

"Йорэктэн - йорэккэ". Марсель Эхмэтжанов турында телеочерк 6+

06:00

"Без". Илсоя Бэдретдинова концерты 12+

07:00

"Sина Mиннэн Sэлам" 6+

09:00

"Кэмит Жэвит". Юмористик тапшыру 12+

10:00

"Кайнар хит" 12+

11:00

"Башваткыч" 6+

11:50

"Жырлыйк эле!" 6+

12:50

"Яшьлегем сукмагы". Алинэ Сафиуллина концерты 6+

14:30

"Канун. Парламент. Жэмгыять" 12+

15:00

"Sина Mиннэн Sэлам" 6+

17:00

"Мин" 12+

Основная цель проекта, безусловно, внешнее, а, главное, внутренне преображение женщин. В этом проекте может участвовать каждый, кто хочет изменить не только себя, но и свое мировоззрение, жизнь в целом.

17:30

Хоккей. КХЛ чемпионаты. "Ак Барс" (Казан)- "Барыс" (Нур-Солтан). Трансляция Казаннан 6+

20:05

"Жырлыйк эле!" 6+

21:00

"Адымнар" 12+

21:30

"Болгар радиосы" концерты 6+

22:00

И.Мэхмутова. "Син бит минем бергенэм". К.Тинчурин исемендэге татар дэулэт драма һэм комедия театры спектакле 12+

23:35

"Яна сулыш". Айдар Галимов концерты 6+

01:15

Т.Миннуллин. "Яшьлек белэн очрашу". Т.Миннуллин исемендэге Тубэн Кама татар дэулэт драма театры спектакле 12+

03:00

"Башваткыч" 6+

03:50

"Жырлыйк эле!" 6+

04:40

"Юлчы" 6+

05:05

"Адэм белэн Һава" 6+

05:30

"Нэсыйхэт" 6+

06:00

"Татарлар" 12+

06:30

"Син һэм мин". Салават Миннеханов һэм Гузэлем концерты 6+

08:15

"Йорэктэн-йорэккэ". Шэукэт Биктимеров 6+

09:20

"Адэм белэн Һава" 6+

09:45

"Яшьлэр тукталышы" 12+

10:15

"Мин" 12+

Основная цель проекта, безусловно, внешнее, а, главное, внутренне преображение женщин. В этом проекте может участвовать каждый, кто хочет изменить не только себя, но и свое мировоззрение, жизнь в целом.

10:45

"Йолдызлык мизгеллэре" 6+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:35

"Бергэлэп ойрэник!" 6+

11:50

"Жанкай-жанаш". Татар халык моннары 6+

12:30

"Халкым минем" 12+

13:00

"Татарлар" 12+

13:30

"Эдэби хэзинэ" 12+

14:00

А.Галин. "Сагыш" Г.Камал исемендэге татар дэулэт академия театры спектакле 12+

16:20

"Нэсыйхэт" 6+

16:50

"Юлчы" 6+

17:20

"Эй, язмыш, язмыш..." 12+

18:15

"Кэмит Жэвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Ком сэгате" 12+

20:05

"Сагынам, дуслар". Айгол Сагынбаева концерты 6+

22:35

"Шаян хэллэр" 12+

23:20

"Халкым минем" 12+

23:45

"Ком сэгате" 12+

00:40

"Tатарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

02:50

"Син һэм мин". Салават Миннеханов һэм Гузэлем концерты 6+

04:30

"Йорэгемнэн чыккан жырлар". Илназ Баһ һэм Гузэл Идрисова концерты 6+

06:00

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

08:05

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яналыклар" 12+

09:25

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

10:05

"Башваткыч" 6+

11:00

"Татарлар" 12+

11:30

"Тамчы-шоу" 6+

12:00

"Яналыклар" 12+

12:20

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

13:10

"Караоке татарча" 6+

13:25

"Йолдызлык" мизгеллэре" 6+

14:00

"Джон Тороднын Азия буйлап сэяхэте". Документаль фильм 6+

14:30

"Аулак ой" 6+

15:00

"Яналыклар" 12+

15:15

"Татарский с Дмитрием Петровым" 16+

15:45

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яналыклар" 12+

18:20

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

19:00

Хоккей. КХЛ чемпионаты. "Ак Барс" (Казан) - "Амур" (Хабаровский). Трансляция Казаннан 6+

21:30

"Яналыклар" 12+

21:50

"Татарлар" 12+

22:00

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

22:20

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

23:05

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

00:00

"Яналыклар" 12+

00:00

"Яналыклар" 12+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

02:50

"Караоке татарча" 6+

03:00

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Башваткыч" 6+

05:05

"Йорэктэн-йорэккэ". Шэукэт Биктимеров турында телеочерк 6+

06:00

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

08:05

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яналыклар" 12+

09:25

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

10:10

"Жырлыйк эле!" 6+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Халкым минем" 12+

12:00

"Яналыклар" 12+

12:20

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

13:10

"Караоке татарча" 6+

13:25

"Ватандашлар" 6+

14:00

"Джон Тороднын Азия буйлап сэяхэте". Документаль фильм 6+

14:30

"Рэхэт яшибез!". Телесериал премьерасы 12+

15:00

"Яналыклар" 12+

15:15

"Татарский с Дмитрием Петровым" 16+

15:45

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яналыклар" 12+

18:20

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

19:15

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

21:00

"Яналыклар" 12+

21:25

"Рэхэт яшибез!". Телесериал премьерасы 12+

22:45

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

23:35

"Джон Тороднын Азия буйлап сэяхэте". Документаль фильм 6+

00:15

"Халкым минем" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

02:50

"Караоке татарча" 6+

03:00

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Жырлыйк эле!" 6+

05:00

"Йорэктэн-йорэккэ". Бату Мулюков турында телеочерк 6+

06:00

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

08:05

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яналыклар" 12+

09:25

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

10:15

"Эй, язмыш, язмыш..." 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Туган жир" 12+

12:00

"Яналыклар" 12+

12:20

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

13:10

"Караоке татарча" 6+

13:25

"Юлчы" 6+

14:00

"Сирэгэйгэн ризыклар". Документаль фильм 6+

14:30

"Рэхэт яшибез!". Телесериал премьерасы 12+

15:00

"Яналыклар" 12+

15:15

"Татарский с Дмитрием Петровым" 16+

15:45

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яналыклар" 12+

18:20

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

19:15

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

19:30

Хоккей. КХЛ чемпионаты. "Ак Барс" (Казан) - "Адмирал" (Владивосток).

20:05

"Татарлар" 12+

21:00

"Яналыклар" 12+

21:25

"Рэхэт яшибез!". Телесериал премьерасы 12+

22:00

"Рэхэт яшибез!". Телесериал премьерасы 12+

22:00

"Рэхэт яшибез!". Телесериал премьерасы 12+

22:25

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

22:45

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

23:10

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

23:35

"Аулак ой" 6+

00:00

"Яналыклар" 12+

00:15

"Туган жир" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

12:00

"Яналыклар" 12+

12:20

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

13:10

"Караоке татарча" 6+

13:25

"Эдэби хэзинэ" 12+

14:00

"Сирэгэйгэн ризыклар". Документаль фильм 6+

14:30

"Рэхэт яшибез!". Телесериал премьерасы 12+

15:00

"Яналыклар" 12+

15:15

"Татарский с Дмитрием Петровым" 16+

15:45

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яналыклар" 12+

18:20

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

00:00

"Яналыклар" 12+

00:15

"Яшьлэр тукталышы" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

02:50

"Караоке татарча" 6+

03:00

"Таяну ноктасы" 12+

«Таяну ноктасы» («Точка опоры») — ежедневная социально-общественная аналитическая программа, поднимающая самые актуальные вопросы.

03:25

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

04:10

"Сэхнэдэш" 12+

05:00

"Йорэктэн-йорэккэ". Мирхэйдэр Фэйзи турында телеочерк 6+

06:00

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

08:05

"Нэсыйхэт" 6+

08:30

"Оныта алмыйм". Ретро-концерт 6+

09:00

"Яналыклар" 12+

09:25

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

10:10

"Ком сэгате" 12+

11:05

"Татарлар" 12+

11:30

"Адэм белэн Һава" 6+

12:00

"Яналыклар" 12+

12:20

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

13:10

"Йорэктэн-йорэккэ". Сара Садыйкова 6+

14:00

"Нэсыйхэт" 6+

14:30

"Рэхэт яшибез!". Телесериал премьерасы 12+

15:00

"Яналыклар" 12+

15:15

"Татарский с Дмитрием Петровым" 16+

15:45

"Манзара". Мэгълумати- кунел ачу программасы 6+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яналыклар" 12+

18:20

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

19:15

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

20:05

"Татарлар" 12+

20:30

"Туган жир" 12+

21:00

"Яналыклар" 12+

21:25

"Рэхэт яшибез!". Телесериал премьерасы 12+

22:00

"Яраланган йорэклэр". Телесериал 12+

22:45

"Тон патшабикэсе". Телесериал 12+

23:35

"Аулак ой" 6+

00:00

"Яналыклар" 12+

00:15

"Адэм белэн Һава" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:10

"Жырларым яшэтсен, яшэртсен иде". Раяз Фасыйхов концерты 6+

03:40

"Нэсыйхэт" 6+

04:10

"Ком сэгате" 12+

05:00

"Йорэктэн-йорэккэ". Галимжан Ибраһимов 6+

06:00

"Сез һэм мин яраткан жырлар". Артем Пискунов жырлый 6+

07:00

"Sина Mиннэн Sэлам" 6+

07:00

"Sина Mиннэн Sэлам" 6+

09:00

"Кэмит Жэвит". Юмористик тапшыру 12+

10:00

"Кайнар хит" 12+

11:00

"Башваткыч" 6+

11:50

"Жырлыйк эле!" 6+

12:50

"Театрнын кыллы колы". Татарстаннын халык артисты Фуат Эбубэкеров турында телеочерк 6+

13:40

"Сагынам, дуслар". Филус Каһиров концерты 6+

14:10

"Бергэлэп ойрэник.Батл" 6+

14:25

"Канун. Парламент. Жэмгыять" 12+

14:30

Хоккей. КХЛ чемпионаты. "Салават Юлаев" (Уфа) - "Ак Барс" (Казан).

17:00

"Сэхнэдэш" 12+

18:00

"Мин" 12+

Основная цель проекта, безусловно, внешнее, а, главное, внутренне преображение женщин. В этом проекте может участвовать каждый, кто хочет изменить не только себя, но и свое мировоззрение, жизнь в целом.

18:45

"Адэм белэн Һава" 6+

19:15

"Башваткыч" 6+

20:05

"Жырлыйк эле!" 6+

21:00

"Адымнар" 12+

21:30

"Болгар радиосы" концерты 6+

22:00

"Мин - юморист" 12+

22:50

"Синен кузлэр". Телефильм 12+

01:35

"Абый белэн сенел". Булат һэм Дилэ Нигъмэтуллиннар концерты 6+

03:00

"Башваткыч" 6+

03:50

"Жырлыйк эле!" 6+

04:40

"Юлчы" 6+

05:05

"Адэм белэн Һава" 6+

05:30

"Нэсыйхэт" 6+

06:00

"Татарлар" 12+

06:30

Лэйлэ Дэулэтованын "Адэм белэн Һава" тапшыруы геройлары гаилэлэре белэн бер сэхнэдэ 12+

09:20

"Адэм белэн Һава" 6+

09:45

"Яшьлэр тукталышы" 12+

10:15

"Мин" 12+

Основная цель проекта, безусловно, внешнее, а, главное, внутренне преображение женщин. В этом проекте может участвовать каждый, кто хочет изменить не только себя, но и свое мировоззрение, жизнь в целом.

10:45

"Йолдызлык мизгеллэре" 6+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:40

"Бергэлэп ойрэник.Батл" 6+

11:50

"Бу – димэк, мэхэббэт" Габделфэт Сафин концерты 6+

12:30

"Халкым минем" 12+

13:00

"Татарлар" 12+

13:30

"Эдэби хэзинэ" 12+

14:00

Татарстаннын халык артисты Гамил Эсхэдулланын 60 яшьлек юбилей кичэсе 12+

16:20

"Нэсыйхэт" 6+

16:50

"Юлчы" 6+

17:20

"Эй, язмыш, язмыш..." 12+

18:15

"Кэмит Жэвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Ком сэгате" 12+

20:05

Рэшит Ваһапов исемендэге XV Халыкара татар жыры фестиваленен гала-концерты 6+

22:30

"Югалту". Телефильм 12+

23:20

"Халкым минем" 12+

23:45

"Ком сэгате" 12+