Онлайн трансляция

Свернуть

Скоро на ТНВ-Планета

Телепрограмма ТНВ-Планета

Пн, 12 фев

Вт, 13 фев

Ср, 14 фев

Чт, 15 фев

Пт, 16 фев

Сб, 17 фев

Вс, 18 фев

Пн, 19 фев

Вт, 20 фев

Ср, 21 фев

Чт, 22 фев

Пт, 23 фев

Вчера

Сегодня

Завтра

Вт, 27 фев

Ср, 28 фев

Чт, 29 фев

Пт, 01 мар

Сб, 02 мар

Вс, 03 мар

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

«Манзара». Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:45

"Шаян хәлләр" 16+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:40

"Йөрәктән - йөрәккә" 16+

04:35

"Гаилә учагы" 16+

05:00

"Әй, язмыш, язмыш..." 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:40

"Башваткыч" 12+

09:50

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Туган җир" 12+

12:05

"Йөрәктән - йөрәккә". Язучы, публицист Миргазиян Юнысов турында телеочерк 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Заман көзгесе" 6+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Башваткыч" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

21:55

"Кызган казан" 6+

22:20

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Башваткыч" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Язучы, публицист Миргазиян Юнысов турында телеочерк 16+

04:20

"Башваткыч" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Җырлыйк әле!" 12+

09:30

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 16+

10:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Ком сәгате" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Җырлыйк әле!" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Халкым минем" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Ком сәгате" 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Җырлыйк әле!" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның атказанган артисты Әлфия Айдарская турында телеочерк 16+

04:20

"Җырлыйк әле!" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Татарстанның атказанган артисты Әлфия Айдарская турында телеочерк 16+

09:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

10:00

"Халкым минем" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Сөйләшергә вакыт" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Гаилә учагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән - йөрәккә". Флера Сафиуллина турында телеочерк 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Гаилә учагы" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Флера Сафиуллина турында телеочерк 16+

04:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

09:30

"Гаилә учагы" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Кызган казан" 6+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән - йөрәккә". Илһам Шакиров турында телеочерк (субтитрлы) 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Сөйләшергә вакыт" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Илһам Шакиров турында телеочерк (субтитрлы) 16+

04:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Ком сәгате" 16+

09:30

"Нәсыйхәт" 16+

10:00

"Заман көзгесе" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Рәгыдъ – яшен яшьнәү". Россиянең һәм Татарстанның атказанган сәнгать эшлеклесе Рәгъде Халитов турында телеочерк 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Нәсыйхәт" 16+

17:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Ком сәгате" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Туган җир" 12+

20:30

"Заман көзгесе" 6+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Кто мы татары?" 12+

21:55

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Ком сәгате" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Нәсыйхәт" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Рәгыдъ – яшен яшьнәү". Россиянең һәм Татарстанның атказанган сәнгать эшлеклесе Рәгъде Халитов турында телеочерк 16+

02:00

"Заман көзгесе" 6+

02:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

ТВ фондыннан."Илһам - вдохновение". Телефильм 16+

04:20

"Ком сәгате" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Рәгыдъ – яшен яшьнәү". Россиянең һәм Татарстанның атказанган сәнгать эшлеклесе Рәгъде Халитов турында телеочерк 16+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

09:00

"Сөйләшергә вакыт" 16+

10:00

"Кайнар хит" 16+

11:00

"Башваткыч" 12+

12:05

"Җырлыйк әле!" 12+

13:00

"Синең өчен сөюләрем". Азат һәм Алсу Фазлыевлар концерты 16+

15:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

17:15

"Калеб" 6+

17:45

"Халкым минем" 12+

18:15

"Башваткыч" 12+

19:05

"Җырлыйк әле!" 12+

20:00

"Адымнар" 16+

20:30

"Ничек сезнең хәләрегез?". Татарстанның халык артисты Зәйнәб Фәрхетдинова концерты 16+

22:30

Т.Миңнуллин. "Нәзер". Т.Миңнуллин исемендәге Түбән Кама татар дәүләт драма театры спектакле 16+

00:50

"Уеннан уймак-2". Телефильм 16+

03:00

"Башваткыч" 12+

03:50

"Җырлыйк әле!" 12+

04:40

"Заман көзгесе" 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 16+

06:00

"Заман көзгесе" 6+

06:30

"Канун.Парламент. Җәмгыять"

07:00

"Адымнар" 16+

07:30

"Кто мы татары?" 12+

08:00

"Җаным җырда". Фердинанд Сәлахов концерты 16+

09:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Әмирхан Еники турында телеочерк 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:05

"Яшьләр тукталышы" 6+

12:35

"Халкым минем" 12+

13:00

"Гаилә учагы" 16+

13:30

"Күңел эретерлек сүзләр бар". Шагыйрә Гөлүсә Шаһбанның иҗат кичәсе 16+ 2024-02-18 15:40:00 "Үксезләр". Телевизион нәфис фильм 16+

17:15

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

18:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:05

"Ком сәгате" 16+

20:00

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

21:00

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

21:50

М.Гыйләҗев. "Оҗмаһ капкасы". Әлмәт татар дәүләт драма театры спектакле 16+

23:45

"Ком сәгате" 16+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:45

"Шаян хәлләр" 16+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:40

"Йөрәктән - йөрәккә" 16+

04:35

"Гаилә учагы" 16+

05:00

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:40

"Башваткыч" 12+

09:50

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Туган җир" 12+

12:05

"Идрис Газиев тәкъдим итә. Моңга чорналган язмыш. Александр Ключарев" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Ике аккош". Фатыйх Кәрим 16+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Заман көзгесе" 6+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Башваткыч" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

21:55

"Кызган казан" 6+

22:20

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Башваткыч" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Идрис Газиев тәкъдим итә. Моңга чорналган язмыш. Александр Ключарев" 16+

04:20

"Башваткыч" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Җырлыйк әле!" 12+

09:30

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 16+

10:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Ком сәгате" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Ике аккош". Фатыйх Кәрим 16+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Җырлыйк әле!" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Халкым минем" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Ком сәгате" 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Җырлыйк әле!" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Караңгыда нурлар яктырак". Татарстанның атказанган артисты Люция Галләмова турында телеочерк 16+

04:20

"Җырлыйк әле!" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Бәргәләнмә күңел кошым". Россиянең һәм Татарстанның халык артисты Әзһәр Шакиров турында телеочерк 16+

09:30

"Яшьләр тукталышы" 6+

10:00

"Халкым минем" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Сөйләшергә вакыт" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Гаилә учагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән-йөрәккә". Әнгам Атнабаев турында телеочерк 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Гаилә учагы" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Бәргәләнмә күңел кошым". Россиянең һәм Татарстанның халык артисты Әзһәр Шакиров турында телеочерк 16+

04:20

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

09:30

"Гаилә учагы" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Кызган казан" 6+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Язмыш". Әзһәр Шакиров. Монолог 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Сөйләшергә вакыт" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Бакый Урманче турында телеочерк 16+

04:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Ком сәгате" 16+

09:30

"Нәсыйхәт" 16+

10:00

"Заман көзгесе" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Татар халык җырлары" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

ТВ фондыннан. "Палитра". Бакый Урманче 16+

13:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Нәсыйхәт" 16+

17:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Ком сәгате" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Родная земля" 12+

20:30

"Заман көзгесе" 6+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Кто мы татары?" 12+

21:55

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Ком сәгате" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Нәсыйхәт" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Йөрәктән - йөрәккә". Риф Гатауллин турында телеочерк (субтитрлы) 16+

02:00

"Заман көзгесе" 6+

02:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән-йөрәккә". ТАССРның халык артисты Хәким Сәлимҗанов турында телеочерк 16+

04:20

"Ком сәгате" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Йөрәктән-йөрәккә". Әнгам Атнабаев турында телеочерк 16+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

09:00

"Сөйләшергә вакыт" 16+

10:00

"Кайнар хит" 16+

11:00

"Башваткыч" 12+

12:05

"Җырлыйк әле!" 12+

13:00

Эдуардо де Филиппо. "Гаугалы гаилә". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

15:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

17:15

"Казаннан казанга" 16+

17:45

"Халкым минем" 12+

18:15

"Башваткыч" 12+

19:05

"Җырлыйк әле!" 12+

20:00

"Адымнар" 16+

20:30

"Мин бу җирне матурларга тудым". Әнгам Атнабаев иҗатына багышланган кичә 16+

22:30

Т.Миңнуллин . "Йөрәк маем". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

00:45

"Йөрәктән - йөрәккә". Риф Гатауллин турында телеочерк (субтитрлы) 16+

01:35

"Идрис Газиев тәкъдим итә. Җырлы-моңлы сынчы-тылсымчы Бакый Урманче" 16+

02:25

"Җиз кыңгырау моңнары". Әнгам Атнабаев җырлары 16+

03:00

"Башваткыч" 12+

03:50

"Җырлыйк әле!" 12+

04:40

"Заман көзгесе" 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 16+

06:00

"Заман көзгесе" 6+

06:30

"Канун.Парламент. Җәмгыять"

07:00

"Адымнар" 16+

07:30

"Кто мы татары?" 12+

08:00

"Бәхетемә юрадым". Ганс Сәйфуллин 16+

09:00

"Йөрәктән-йөрәккә" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:05

"Яшьләр тукталышы" 6+

12:35

"Халкым минем" 12+

13:00

"Гаилә учагы" 16+

13:30

"Ялантауга ай кунган". Равилә Шәйдуллинаның иҗат кичәсе 16+

15:30

"Үксезләр". Телевизион нәфис фильм 16+

17:15

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

18:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:05

"Ком сәгате" 16+

20:00

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

21:00

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

21:50

Юлчы. "Аерылабыз, ахрысы". Әлмәт татар дәүләт драма театры спектакле 16+

23:45

"Ком сәгате" 16+

00:40

"Яшьләр тукталышы" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:45

"Шаян хәлләр" 16+

03:15

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:40

"Йөрәктән - йөрәккә" 16+

04:35

"Гаилә учагы" 16+

05:00

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:40

"Башваткыч" 12+

09:50

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Родная земля" 12+

12:05

"Йөрәктән - йөрәккә". Рифкать Вахитов турында телеочерк 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Заман көзгесе" 6+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Сәләт" 6+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Башваткыч" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

21:55

"Кызган казан" 6+

22:20

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Башваткыч" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Сәләт" 6+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Рифкать Вахитов турында телеочерк 16+

04:20

"Башваткыч" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Җырлыйк әле!" 12+

09:30

"Канун. Парламент. Җәмгыять" 16+

10:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Ком сәгате" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Җырлыйк әле!" 12+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Халкым минем" 12+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Ком сәгате" 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Җырлыйк әле!" 12+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Тамчы-шоу" 6+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Россиянең халык рәссаме Абрек Абзгильдин турында телеочерк 16+

04:20

"Җырлыйк әле!" 12+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Сөюем бакчасы". Шагыйрә Шәмсия Җиһангирова шигырьләренә иҗат ителгән җырлар 16+

09:30

"Сәләт" 6+

10:00

"Халкым минем" 12+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Сөйләшергә вакыт" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Гаилә учагы" 16+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Сөюем бакчасы". Шагыйрә Шәмсия Җиһангирова шигырьләренә иҗат ителгән җырлар 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Гаилә учагы" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә"(субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Әмирхан Еники турында телеочерк (субтитрлы) 16+

04:20

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

09:30

"Гаилә учагы" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Таяну ноктасы" 16+

17:00

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 16+

18:20

"Сөйләшергә вакыт" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Кызган казан" 6+

20:30

"Таяну ноктасы" 16+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Йөрәктән - йөрәккә". Илфак Ибраһимов турында телеочерк 16+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Сөйләшергә вакыт" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Үткәннәр сагындыра" 12+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

02:40

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Йөрәктән - йөрәккә". Илфак Ибраһимов турында телеочерк 16+

04:20

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

08:00

"Үткәннәр сагындыра" 12+

08:30

"Ком сәгате" 16+

09:30

"Нәсыйхәт" 16+

10:00

"Заман көзгесе" 6+

10:30

"Татарлар" 12+

11:00

"Яңалыклар" 16+

11:30

"Таяну ноктасы" 16+

12:05

"Йөрәктән-йөрәккә". Илфак Ибраһимов турында телеочерк 16+

13:05

"Манзара". Мәгълүмати- күңел ачу программасы 16+

15:00

"Яңалыклар" 16+

15:25

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

16:00

"Шаян ТВ" тәкъдим итә... 6+

16:30

"Нәсыйхәт" 16+

17:00

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

17:30

"Татарлар" 12+

18:00

"Яңалыклар" 12+

18:20

"Ком сәгате" 16+

19:10

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

19:35

"Татарлар" 12+

20:00

"Туган җир" 12+

20:30

"Заман көзгесе" 6+

21:00

"Яңалыклар" 16+

21:25

"Кто мы татары?" 12+

21:55

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

22:15

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

23:10

"Ком сәгате" 16+

00:00

"Яңалыклар" 16+

00:15

"Нәсыйхәт" 16+

00:40

"Татарлар" 12+

01:05

"Йөрәктән - йөрәккә". Әмирхан Еники турында телеочерк (субтитрлы) 16+

02:00

"Заман көзгесе" 6+

02:30

"Тибрәнә җыр дулкыннары" 12+

03:05

"Әдәби хәзинә" (субтитрлы) 6+

03:30

"Кремль артисты". Татарстанның халык артисты Наил Шәйхетдинов турында телеочерк 16+

04:20

"Ком сәгате" 16+

05:10

"Әй, язмыш, язмыш..." (субтитрлы) 16+

06:00

"Йөрәктән - йөрәккә". Әмирхан Еники турында телеочерк (субтитрлы) 16+

07:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

09:00

"Сөйләшергә вакыт" 16+

10:00

"Кайнар хит" 16+

11:00

"Башваткыч" 12+

12:05

"Җырлыйк әле!" 12+

13:00

"Гомер тәлгәшләре". Халык язучысы Тәлгать Галиуллинга 85 яшь 12+

15:00

"Sиңа Mиннән Sәлам" 16+

17:15

"Калеб" 6+

17:45

"Халкым минем" 12+

18:15

"Башваткыч" 12+

19:05

"Җырлыйк әле!" 12+

20:00

"Адымнар" 16+

20:30

"Аклык". Рәмис Әймәт 12+

22:05

З.Хәким. "Карак". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

23:45

"Гомер тәлгәшләре". Халык язучысы Тәлгать Галиуллинга 85 яшь 12+

01:20

"Йөрәк җылысы". Филүс Каһиров концерты 16+

03:00

"Башваткыч" 12+

03:50

"Җырлыйк әле!" 12+

04:40

"Заман көзгесе" 6+

05:05

"Халкым минем" 12+

05:30

"Нәсыйхәт" 16+

06:00

"Заман көзгесе" 6+

06:30

"Канун.Парламент. Җәмгыять"

07:00

"Адымнар" 16+

07:30

"Кто мы татары?" 12+

08:00

"Яшик әле бу дөньяда". Татарстанның халык артисты Римма Ибраһимова концерты 16+

09:00

"Йөрәктән-йөрәккә" 16+

10:00

"Кызган казан" 6+

10:30

"Күңелләрдә тальян моңнары" 12+

11:10

"Тамчы-шоу" 6+

11:40

"Бергәләп өйрәник" 6+

12:05

"Яшьләр тукталышы" 6+

12:35

"Халкым минем" 12+

13:00

"Гаилә учагы" 16+

13:30

А.Цагарелли. "Ханума". Г.Камал исемендәге татар дәүләт академия театры спектакле 16+

16:10

"Бар фасылга – бер асыл". Татарстанның халык артисты Рузия Мотыйгуллина турында телеочерк 16+

17:15

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

18:10

"Кәмит Җәвит". Юмористик тапшыру 16+

19:05

"Ком сәгате" 16+

20:00

"Семь дней". Информационно-аналитическая программа 16+

21:00

"Әниемнең җылы кочагы" 16+

21:50

"Яшик әле дөньяны яратып" 16+

23:45

"Ком сәгате" 16+