Бүген: -- ------ 20-- --:--
Компания "Татарстан-Яңа Гасыр" телеканалы "ТНВ-Планета" телеканалы Безнең архив Хәбәрләр
Хәбәрләр тасмасы
09.03.2016

"Зенит" белән "Рубин" уенында Москалев хөкемдарлык итә

Премьер-лиганың 20нче тур матчларына арбитрлар һәм инспекторлар билгеләнгән.

11 март «Кубань» – «Крылья Советов»: судья – Сергей Карасев (Мәскәү); ассистентлар судьи – Антон Аверьянов (Мәскәү), Тихон Калугин (Мәскәү); инспектор – Александр Лапин (Уфа). 12 март «Урал» – «Анжи»: судья – Игорь Федотов (Мәскәү); судьяның ассистентлары  – Алексей Лунев (Новосибирск), Адлан Хатуев (Грозный); инспектор – Николай Иванов (Санкт-Петербург). «Спартак» – «Амкар»: судья – Александр Егоров (Саранск); судьяның ассистентлары  – Алексей Стипиди (Краснодар), Дмитрий Жвакин (Ленинград өлкәсе); инспектор – Александр Колобаев (Москва). «Ростов» – ЦСКА: судья – Владислав Безбородов (Санкт-Петербург); судьяның ассистентлары  – Николай Голубев (Санкт-Петербург), Максим Гаврилин (Владимир); инспектор – Юрий Чеботарев (Краснодар). 13 марта «Мордовия» – «Краснодар»: судья – Алексей Еськов (Мәскәү); судьяның ассистентлары  – Валерий Данченко (Уфа), Андрей Болотенков (Мәскәү); инспектор – Геннадий Куличенков (Тула). «Локомотив» – «Уфа»: судья – Кирилл Левников (Санкт-Петербург); судьяның ассистентлары   – Алексей Воронцов (Ярославль), Андрей Веретешкин (Санкт-Петербург); инспектор – Сергей Анохин (Мәскәү). «Зенит» – «Рубин»: судья – Владимир Москалев (Воронеж); судьяның ассистентлары  – Сергей Суховерхов (Воронеж), Павел Кулалаев (Волгоград); инспектор – Игорь Захаров (Мәскәү). 14 марта «Динамо» – «Терек»: судья – Сергей Лапочкин (Санкт-Петербург); судьяның ассистентлары   – Алексей Ширяев (Ставрополь), Арам Петросян (Бронницы); инспектор – Алексей Спирин (Мәскәү).

("Татар-информ")


www.tnv.ru - настройся на лучшее! Присоединяйтесь!

Комментарии:

Добавить свой комментарий:

Заголовок комментария:

Ваш ник:

Ваш e-mail:

Текст комментария:

Введите текст на картинке

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20